Garest Medikal

Garest Medikal

2000 yılından bugüne sağlık sektöründe saygın yerini almış olan Garest Medikal, müşterilerine tıbbi cihaz ve ürünler sunmaktadır. İnsan hayatının değerine ve önemine inanan Garest Medikal, uluslararası markaların, en ileri teknoloji ürünü tıbbi cihaz ve sistemleri ile güvenilir teşhis ve tedavi imkânları sunarak ülkemizde sağlık hizmetleri kalitesinin artması ve gelişimine katkı sağlamaktadır.

Sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, dünya lideri firmaların yüksek kalite standartlarında üretilen, yenilikçi, özel isteklere cevap verebilen sistem ve cihazlarını Türkiye'ye getirmenin yanı sıra, müşterilerinin ulusal ve uluslararası teknolojik koşullarda çeşitlilik gösteren gereksinim ve beklentilerinin üzerinde güvenilir ürünler sunmaktadır.

Yukarıda sıralanan hizmetlerinin yanı sıra, satış ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde oluşturmak ve devamlılığını sağlamak için kalite yönetim sistemini benimsemektedir. Bu amaçla da, teknolojiye olduğu kadar, insan kaynakları, kaynakların etkin ve bilinçli kullanılması, eğitim vb. konulara da gerekli önemi göstermektedir. Temsilcisi olduğu ürünlerin kullanım alanları, kullanıcı eğitimi, uygulama, bakım, onarım vb. satış ve satış sonrası gerekli olan bilgi ve donanım için çalışanlarının sürekli eğitilmesine büyük önem vermektedir.